Beşiktaş'ın ve türk futbolunun yetenekli isimlerinden Emrecan Uzunhan'a trafikte saldırı. Emrecan Uzunhan saldırı anı görüntüleri yayınlandı. Yıldız ismin sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Son dakika Beşiktaş'ın genç stoperi Emrecan Uzunhan'a saldırı. Trafik magandaları saldırısına uğrayan genç yıldız sahalardan 5-6 ay uzak kalacak.

Beşiktaş'ın yıldız stoperi Emrecan Uzunhan'a trafikte saldırı. Kaslarında meydana gelen yırtılma nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak oyuncu için Türkiye ayağa kalktı. 

Trafik kazası sonrası darp edildi!

em

Emrecan Uzunhan, Bakırköy'de bir benzin istasyonunda ufak çaplı trafik kazası geçirdi. Kazaya karışan diğer kişiler ve genç futbolcu polisin gelmesini bekledi. Polisi beklerken Emrecan Uzunhan'a saldırı gerçekleşti. Belinden tutup çekerek hırpalanan yıldız ismin hamstring kaslarında yırtılma meydana geldiği ve sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. 

Emrecan Uzunhan saldırı sonunucunda yırtılma nedenilye Acıbadem Hastanesi'nde ameliyat olacağı öğrenildi. Genç stoperin 4 ile 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. 

Stefan Kuntz görüşme odasına! Stefan Kuntz görüşme odasına!

Emrecan Uzunhan 2m ilyon Euro bonservisle İstanbulspor'dan transfer edilmiş ve siyah beyazlı forlayma 6 maça çıkıp 1 asist yapmıştı. Tirana ile oynanacak 27 temmuz'daki maçta sahada olması bekleniyordu.

Emrecan Uzunhan saldırı anı görüntüleri

utk