Son dakika Diego Perotti Fenerbahçe paylaşımı. Perotti tekrar Fenerbahçe'ye mi geliyor. Diego Perotti neden Fenerbahçe'yi paylaştı. Fenerbahçe taraftarı Perotti heyacanı.

Büyük ümitlerle Fenerbahçe transfer olan ancak bekleneni bir türlü veremeyen Diego Perotti sabah saatlerinde heyacanlandıran Fenerbahçe paylaşımı yaptı. Fenerbahçe formasıyla instagram adresinden paylaşım yapan Perotti tekrar Fenerbahçe'ye mi geliyor. Perotti neden Fenerbahçe forması paylaştı!

Diego Perotti'den Fenerbahçe paylaşımı!

perot

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Perotti, instagram adresinden sabah saatlerinde Fenerbahçe paylaşımı yaptı. Perotti neden Fenerbahçe'yi paylaştı. Perotti tekrar Fenerbahçe'ye mi geliyor soruları olay oldu.

Perotti Fenerbahçe'ye mi geliyor!

34 yaşıdna olan ve kronik sakatlığı nedeniyle muhteşem karıyerinin son zamanında Fenerbahçe giden ve Fenerbahçe'de bekleneni yapamadan sakatlanan Perotti şu an için kulüpsiz. Fenerbahçe sonrası 1 sezon kulüpsüz kalan yıldız isim hemen ardından Salernitana transfer olmuştu. Şimdi tekrar kulüpsiz kalan Perotti için Fenerbahçe paylaşımı taraftarı heyacanlandırdı.

Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi! Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi!

Sporundibi ulaştı! Perotti gündemimizde yok!

Perotti paylaşımı sonrası sosyal medyada gündem olan Perotti Fenerbahçe'yi mi geliyor sorusu da cevap buldu. Perotti yönetime sorduğumuzda "Tamamen içinden gelen bir paylaşım, Perotti gündemimizde yok" açıklaması yapıldı.