Son Dakika Fenerbahçe Konyaspor maçı ertelendi mi? Fenerbahçe Konyaspor maçı ertelenecek mi? Sosyal medyada Fenerbahçe Konyaspor maçı ertelendi haberleri sonrası Fenerbahçe taraftarı da isyan etti. Ancak ertelenme sebebi yoğun kar yağışı değil, belki maç saati yoğun kar yağışı nedeniyle Fenerbahçe Konyaspor maçı ertelenebilirdi ancak bu sefer maç ilginç bir şekilde ertelenebilir!

Son dakika Fenerbahçe Konyaspor maçı ertelendi mi?

Henüz resmi bir açıklama gelmese de Fenerbahçe Konyaspor maçının ertelenme ihtimali yüksek. Çünkü Konyaspor İstanbul'a gelemiyor!

Konyaspor'dan son dakika açıklama!

SON DAKİKA Konyaspor Basın Sözcüsü Sertaç Tuza: "Saat 20:00'den beri uçaktayız. Ulaşım sağlayamıyoruz. Hava durumu böyle devam ederse biz yarın da gelemeyiz. Arkadaşlarımız bu sebeple TFF ile görüşüyor." açıklaması yaptı.

Konyaspor İstanbul'a gelemezse ne olur?

Konyaspor bu gece İstanbul'a gelemezse maçın Salı gününe ertelenmesi muhtemel. Ancak alının bilgiye göre Konyaspor'un yarın da İstanbul'a gelemeyeceği yönünde. Bu sebeple ne olacağı bilinmiyor. 

Fenerbahçe ne diyor?

Özellikle hafta sonu bilet alarak otellerde kalan diğer illerden gelen Fenerbahçe taraftarı isyan etmiş durumda. İlk etepta koyu Fenerbahçeliler 3 gündür bu maç için oteldeyiz, bir gün daha uzatamayız maç oynansın yorumları yapıyor. Ancak kar tatili olsa da maça gelemeyecektiniz diyerek Fenerbahçe taraftarına söyleniyor.

Ne olacağına Konyaspor ile TFF yapacağı görüşme de karar verecek.