Son dakika transferde Edin Dzeke, Kent, Umut Nayir, Tadic ve Sebastian Szymanski gibi yıldız isimlerini renklerine bağlayan Fenerbahçe'de ayrılıklar da yaşanacak. Arda Güler'i yüksek bonservis bedeliyle satan Fenerbahçe yerini de fazlasıyla doldurmuş oldu. Ancak Fenerbahçe'de giden oyuncularda sürecek. Fenerbahçe'de resmen yaprak dökümü yaşanacak.

Fenerbahçe'de ayrılık var!

Fenerbahçe'de sabah saatleri itibariyle oldukça hareketli. Özellikle stoper bölgesinde yıldız transferleri yapan Fenerbahçe, türk yıldızlarla da stoperi tamamlayacak. Samet Akaydın ve Serdar Aziz gibi isimlerin yer aldığı stoper hattında beklenmedik ayrılık yaşandı. Fenerbahçe'nin yıldız ismi takımdan resmen ayrılıyor!

Attila Szalai Fenerbahçe'den ayrıldı!

ati

Fenerbahçe'de ilk ayrılık Attila Szalai ile gerçekleşti. 3 Alman kulübü birden yıldız oyuncuyla sözleşme imzalamak istiyor. Attila Szalai temsilcisi transfer görüşmelerini sonuçlandırmak için İstanbul'dan ayrıldı ve Almanya'ya gitti. Masada 14 milyon Euro teklifin üstüne bile olabilecek bir ayrılık yaşanacak. Attila Szalai'de Fenerbahçe'ye çok yüksek bir bonservis bedeli kazandırak takımdan ayrılacak. Fenerbahçe'de ayrılan isimler de sadece bunlar değil!

Fenerbahçe'de yaprak dökümü!

tra

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal kesin olarak takımdan gönderilmesi istediği oyuncuları Ali Koç'a iletti. İsmail Kartal raporuna göre, Gustavo Henrique, Willian Arao, Joshua King ve Diego Rossi Fenerbahçe'den kesin olarak ayrılacak.

İsmail Kartal yönetime sunduğu son raporda ise yüksek bonservis ödenirse Attila Szalai, Bright Osayi Samuel ve Joao Pedro'ya teklif gelmesi halinde gönderilmelerinde bir sakınca bulmuyorum açıklaması yaptı.

İsmail Kartal isteğiyle Attila Szalai, Gustavo Henrique, Willian Arao, Diego Rossi ve Joshua King kesin olarak takımdan ayrıldı. Joao Pedro ve Bright Osayi SAmuel'e şu an için teklif gelmediği için ayrılık yok ancak teklif gelirse bu isimlerle de yollar ayrılacak.