Transfer sezonunda bombalar peş peşe patlıyor. Beşiktaş için dün gece anlaşma sağlanan ve sabah saatlerinde İstanbul'da olarak Beşiktaş'a imza atacak yıldız isim için Galatasaray devreye girdi ve yıldız ismi renklerine bağladı!

Çok hareketli transfer dönemi!

Galatasaray transferde Beşiktaş'a çalım attı! Dün gece renklerine bağlamak için anlaşılan yıldız isim sabah saatlerinde İstanbul'da olarak siyah beyazlılara imza atacaktı. Ancak Galatasaray devreye girdi ve yıldız isimle 4 yıllık sözleşme imzaladı!

Son dakika Halil Dervişoğlu Galatasaray'da

hder

Son dakika Beşiktaş'ın her konuda anlaştığı ve uçak bileti gönderdiği Halil Dervişoğlu Galatasaray'a 4 yıllık imza attı!

Halil Dervişoğlu telefonlara çıkmıyor!

derh

Beşiktaş yönetimi konuyla alakalı açıklama yaparak  "Halil Dervişoğlu telefonlara çıkmıyor, nerede olduğunu bilmiyoruz" açıklaması yaptı.

Sabah saatlerinde telefona çıkmayan Halil Dervişoğlu, Galatasaray ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Halil Dervişoğlu resmi imza ve sağlık kontrolü için kısa süre içinde Hollanda'dan İstanbul'a gelecek. 

Halil Dervişoğlu transferinden ne oldu?

Beşiktaş ile anlaşan Halil Dervişoğlu, İstanbul için uçak bileti aldırdı. Telefonlara çıkmayan Halil Dervişoğlu ve babası Muzaffer Dervişoğlu Galatasarayla anlaşma sağladı. Çok uzun bir aradan sonra transfer döneminin en büyük çalımını Galatasaray, Beşiktaş'a atmış oldu.

Daha önce de Galatasaray'da forma giyen Halil Dervişoğlu A Milli futbol takımımızın da forveti olarak görev yapıyor. Halil Dervişoğlu karar vermesinde Şenol Güneş'in çok etkili olduğu ve söylediği sözler nedeniyle Beşiktaş'a gitmek istemediği bildirildi. Babası Şenol Güneş'in sözleri geçer dese de yıldız isim ikna olmadı ve Galatasaray'a telefon açtı. Beni alın diyen Halil Dervişoğlu artık Galatasaraylı.