Son Dakika Ocak ayı transferinde Galatasaray'ın çok istediği Depay'la ilgili son dakika açıklama geldi. Depay Galatasaray'a imza atacak mı? Depay transferinde son durum belli oldu..

Transfer döneminde özellikle forvet hattının 35 yaş ortalamaya gelmesi, Mata, İcardi ve Mertens gibi yıldız isimlerin 90 dakikayı rahat çıkartamaması için Okan Buruk son transfer raporunda ilginç bir rapora imza atmış ve takımı gençleştirmek istiyorum demişti. Hal böyle olunca transfer kurmayları hocaya en çok istediğiniz ismi renklermize katalım teklifinde bulunmuştu. Dün başlayan Depay harekatı sonrası Galatasaray transferde hızlı adım atıyor ancak bonservis bedeli bel büküyordu. Bu sabah itibariyle Barcelona tarafından ilk kez bir açıklama yapıldı!

Depay'ı satacağız!

Barcelona tarafından sabah saatlerinde itibaren Depay'ı satış listesine koyduklarına dair ilk açıklamalar geldi. Bu açıklamalarda Barcelona kulübü, Depay'la ilgili son dakika gelişmesini aktardı. 

Depay'ı 3 kulüp istiyor!

Barcelona tarafından forvet oyunucu Depay'ı, Galatasaray, Manchester United ve Juventus istediği duyuruldu. Ancak sadece Galatasaray'ın bonservis ödemeye hazır olduğu, diğer kulüplerin kiralama teklif ettiği açıklandı. Bonservisi için kapıyı 20 milyon dolardan açan Barcelona kulübü, Galatasaray'a özel bir indirim yapacağını da açıkladı. Ancak sürpriz olan bu değil, Depay kararı!

Depay: Gitmek istemiyor!

Kulüpten son dakika yapılan açıklamaya göre, Depay'ın takımda sözleşmesi bitene kadar kalmak istediği ve herhangi bir kulübe gitmek istemediği aktarıldı. Depay için United ve Juventus kiralık gitme ihtimali bulunmazken, bonservisiyle uzun süre hizmet etmek istediği bir kulübe gitmenin daha mantıklı olduğu açıklandı. Hal böyle olunca Depay için Galatasaray imzası bir tık fazla oluyor.

Erden Timur menajeriyle görüşüyor!

Son Dakika! MHK Başkanı Sabri Çelik, istifa etti! Son Dakika! MHK Başkanı Sabri Çelik, istifa etti!

Sabah saatlerinde yaşanan bu gelişmeler sonrası Erden Timur, Depay'ın menajeriyle tekrar iletişime geçti. Sezon sonuna kadar Barcelona'da kalmak isteyen oyuncunu ikna et diyen Timur, Biz Juventus gibi olmayız, sizinle mali konularda anlaşabiliriz açıklaması sonrası Depay ve menajerinin tekrar bir araya geleceği ve karar vermesi bekleniyor.

Galatasaray ve Depay transferinin bu hafta olumlu yada olumsuz sonlanması bekleniyor. Eğer bu transfer gerçekleşmezse Galatasaray başka forvet oyuncularına yönlenecek.