Son dakika Mert Müldür Galatasaray'da. Transfer çalışmalarını hızlandıran Mert Müldür Galatasaray'ı seçti. Mert Müldür Galatasaray'a imza atarak yine Fenerbahçe'ye çalım geldi.

Son dakika Mert Müldür Galatasaray'da. Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray bir milli yıldızı daha renklerine bağlıyor. Galatasaray'da başkan vekili Erden timur ve başkan Dursun Özbek son dakika bir transfere daha imza attı!

Son dakika Mert Müldür Galatasaray'da!

Fenerbahçe'nin çok istediği ve transfer döneminde listesinde yer alan Mert Müldür resmen Galatasaray'da. Galatasaray Fenerbahçe'nin elinde bir isim daha alarak renklerine bağladı. Özellikle Şampiyonlar ligi faktörünü çok iyi kullanan Galatasaray Mert müldür'ü de ikna etmeyi başardı!

Mert Müldür artık Galatasaray'da

Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler! Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler!

Son dakika Mert Müldür 4 yıllığına sarı kırmızılı kulübe evet dedi. Kulüpten sabah saatlerinde oyuncu ve menajerine iletilen miktarda oynama yapmayacağını ve kabul etmesini söyleyen Galatasaray kulübüne Mert Müldür olumlu yanıt verdi. Mert Müldür hafta içinde Türkiye gelerek kendisini sarı kırmızılı kulübe bağlayacak 4 yıllık sözleşmeye imza atacak.

Henüz 24 yaşında olan Mert Müldür sağ bek ve sol bek oynayabiliyor. 196 maçta 9 gol 20 asist yapan genç yıldız için Galatasaray sağ kanatı ona teslim etmek istiyor. Böylelikle hücumda yabancı kullabilecek Galatasaray, yüksek miktar gelirse Sacha Boey'i satabilecek.