Galatasaray sahada olduğu gibi saha dışında da bombaları bir bir patlatıyor. Galatasaray'da yılın transferi denilebilecek, çok uzun yıllar hizmet etmesi beklenen Nicolo Zaniolo, Galatasaray'a imzayı attı!

Nicolo Zaniolo 22 milyon Euro Galatasaray'da

Galatasaray, Nicolo Zaniolo renklerine bağladı. Roma kulübüne 22 milyon euro ödeyecek olan Galatasaray'da yıldız isim için 4.5 yıllık sözleşme imzalandı. Nicolo Zaniolo serbest kalma maddesi ise 80 milyon euro olacak. Roma'nın 30 milyon euro istediği bonservise 20 milyon veren Galatasaray, son teklifi 22 milyona çıkarttı ve oyuncunun da gelmek istemesiyle Roma kulübü 22 milyon euro ikna oldu!

Nicolo Zaniolo yarın Türkiye'de!

Galatasaray'ın yeni transferi Nicolo Zaniolo, 6 Şubat 2023 pazartesi akşamı özel bir uçakla İstanbul'a gelecek.

Nicolo Zaniolo hangi uçakla gelecek?

Nicolo Zaniolo, Galatasaray getiren uçağı tüm Türkiye gibi Dünya da izleyecek. Nicolo Zaniolo özel uçağını rekor izlenme alması beklenecek. 

23 yaşında oyuncuya uygun sözleşme!

Nicolo Zaniolo sözleşme detayları da belli oldu. İtalyan yıldız için Galatasaray 4.5 yıllık sözleşme imzalayacak. yıllık maaçı yarım sezon için 3 milyon euro, sonraki sezonlar için ise 4 milyon euroluk sözleşme imzalanacak. Galatasaray'da maaş skalasını da yıldız isim için diğer oyuncuları etkilemeyecek.

Hem Mertens'in hem İcardi'nin transferde Zaniolo'yu ikna ettiği de biliniyor.