Ülkemizde daha önce iki kez Beşiktaş kariyeri yaşayan ve son olarak Kasımpaşa'da forma giyen Ricardo Quaresma, Vitoria Guimaraes'e imza atmıştı. Portekizli süper yıldız ülkesine dönerek devam ettirdiği futbol hayatında yenibir sayfa açma mesajı verdi. Twitter'dan paylaşım yaptı ve Türk bayrağı ikonu ekledi. Bu durum futbol severleri de heyecanlandırdı. Peki, Ricardo Quaresma yeni takımı kim? Nereye imza attı? Detaylar haberimizde.


Ricardo Quaresma ne yaptı?

Kasımpaşa'dan sonra gittiği Vitoria Guimaraes'te geçen sezon 26 maça çıkan Quaresma, 2 gol atıp 1 de asist yaptı. Bu sezon ise hiçbir maçta sahada yer almadı. 39 yaşındaki oyuncunun futbol kariyerini sonlandırması yönünde beklentiler vardı ancak çok farklı bir gelişme yaşandı.


 

Sosyal medyadan paylaştı

Şimdilik serbest statüde bulunan Ricardo Quaresma'nın yeşil perde önünde çekilen fotoğrafını sosyal medyada yayınlaması taraftarları da heyecanlandırdı. Kariyerine devam mı edeceği yoksa farklı bir proje sebebiyle mi geldiği şu an için bilinmiyor.


 

Alex'in mesajı farklı bitmişti

Fenerbahçe'nin efsaneleri arasında yer alan Alex de Souza ada geçtiğimiz günlerde "Yuvama dönüyorum" mesajının yanına Türk bayrağı eklemiş ancak geliş sebebinin Türkiye'de yasa dışı bir bahis firmasının olduğu anlaşılmıştı