2020’nin en iyi spor radyosu ''Radyospor''

Türkiye’nin ilk spor radyosu olan ve gündemi belirleyen kaliteli içerikleri ile sporseverlerin yakından takip ettiği Radyospor, “Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri” ödüllerinde “Yılın En İyi Spor Radyosu” seçildi.

2020’nin en iyi spor radyosu ''Radyospor''

İstanbul Bakırköy Belediyesi’nin katkıları ile bu yıl ikincisi düzenlenen 'Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri'nde ödüller sahiplerini buldu.

Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor programlarına ayıran, dikkat çeken içerikleri ile haberlerde en çok referans gösterilen, yurt içinde ve yurt dışında önde gelen yayın kuruluşları tarafından takip edilen Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor, “Yılın En İyi Spor Radyosu” ödülüne layık görüldü.

Gelenekselleşen ödül töreninde yılın futbolcusu Yusuf Yazıcı, yılın en iyi futbol takımı ise Başakşehir oldu.

Yılın en iyi sporcuları; Fenerbahçe'nin milli yüzücüsü Emre Sakçı, Hatice Kübra İlgün, Sümeyye Boyacı, Fatma Uruk ve Cedi Osman olarak belirlenirken, Kadın Ritmik Cimnastik Milli Takımı yılın en iyisi seçildi.

Yılın antrenörleri ise Emre Sakçı'ya şampiyonluklar kazandıran Türker ve Bahar Oktay Jüri özel ödülü ırkçılık konusunda bir milat yaşatan Pierre Webo'ya gitti.

Bakırköy Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde düzenlenen basın toplantısı ile ödül töreni ile ilgili açıklamalarda bulunan, töreninin organizatörlüğünü üstlenen Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Geçtiğimiz yıl çok güzel bir ortamda, örnek olacak şekilde düzenlediğimiz ‘Sporun enleri’ bizleri de çok mutlu etti. Bu sene de ondan daha güzelini düzenlemeyi planladık ama sizler de takdir edersiniz ki insanlık olarak çok büyük bir sınavdan geçiyoruz. Bu yıl bunun devamını bu şekilde yapmayı planladık. Bu süreçte jüri üyelerimiz büyük bir hassasiyet gösterdiler. Umarım temelde de amaçlamış olduğumuz gibi bu ödüller Türk sporunu, şampiyon olacak gençleri motive eder; başarılı olan spor adamlarının, sporcularımızın da bu başarısına ışık tutmuş oluruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER