Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Fenerbahçe Seçimi Yorumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, dün katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Fenerbahçe Kulübü'nde gerçekleşecek Seçimli Olağan Genel Kurul’la ilgili düşüncelerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Fenerbahçe Seçimi Yorumu

Fenerbahçe Kulübü, Seçimli Olağan Genel Kurulu bugün resmen başladı. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği ve yakından takip ettiği tarihi kongrede 20 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım ile eski yöneticilerden Ali Koç, Fenerbahçe başkanlık koltuğuna oturmak için yarışacak... Son haftalarda karşılıklı yapılan açıklamalarla tansiyon iyice yükselirken, kongrenin ilk gününde adaylar, son kez üyelere seslenecek.

ERDOĞAN NE DEDİ


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Genel Kurul’la ilgili düşüncelerini açıkladı. Erdoğan; Fenerbahçe naşkanlık seçimi için şu sözlere yer verdi.

“En ideali alışılmış olan şey hayırlı olsun demektir. Gönlüm bu noktada ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir. Ama burada tabi tecrübe her zaman çok çok önemli. Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder.”

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER