Ibrahimovic, Türkiye'ye gelecek

Ünlü estetik doktoru Ayşe Yıldız, "Erkan Zengin'e yeni ameliyat yaptık. Ibrahimovic onu görünce inanamamış. O da bize gelecek." dedi.

Ibrahimovic,  Türkiye'ye gelecek
Ünlü futbolcuların estetik ameliyatlarını yapan bu futbol camiasında üne kavuşan ünlü estetikçi Ayşe Yıldız, Ibrahimovic'le ilgili ilginç bir detayı açıkladı.

"İBRAHİMOVİC DE BİZE GELECEK"

Ayşe Yıldız, futbol camiasından bir çok ismin estetik ameliyatını yaptığını belirterek özellikle Erkan Zengin'e yaptığı ameliyatı İsveç Milli Takımı'ndan yakın arkadaşı Zlatan Ibrahimovic'in çok beğendiğini anlattı. Ibrahimovic'n kendi burnu için de kendisine geleceğini söyleyen Ayşe Yıldız canlı yayında Sporcope'a verdiği detayda "Erkan Zengin'e yaptık yeni ameliyat. Ibrahimovic görmüş çok beğenmiş Erkan Zengin'in burnunu. Görünce inanamamış. O da bize gelecek" şeklinde konuştu.

"ALPER'İ BANA ERSUN YANAL GÖNDERMİŞTİ"

'Ayşe estetik' futbolcuların sadece estetik amaçlı değil sağlık açısından da kendilesine geldiğini belirterk, "Alper Potuk'u bana Ersun Yanal hoca göndermişti. Koşmasında problem olduğu için böyle bir uygulama yapmıştık. Estetiğin haricinde içini de düzeltmiştik." ifadelerini kullandı.

HASAN ŞAŞ DA SAÇ EKİMİ İÇİN GELDİ

Erkan Zengin'in yanı sıra Alper Potuk, Veysel Sarı gibi isimlerin de burun ameliyatlarını gerçekleştirdiğini söyleyen Yıldız, kendisine gelen futbolcular arasında Volkan Demirel, Emre Çolak, Ahmet İlhan Özek gibi isimlerin yanı sıra Hasan Şaş gibi saç ekimi yapmaya gelen isimlerin de olduğunu söyledi.

Kaynak : Sporcope
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2016, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER