Neymar'ın Annesi Genç Sevgilisinden Ayrıldı

Neymar'ın annesi geçtiğimiz günlerde 22 yaşındaki genç manken Tiago Ramos ile ilişkide yaşadığını açıklamıştı. Ancak bu ilişki ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Tiago Ramos'un daha önceki sevgililerinin erkek olması nedeniyle Neymar'ın annesi ayrılma kararı aldı.

Neymar'ın Annesi Genç Sevgilisinden Ayrıldı

Brezilya'lı dünyaca ünlü yıldız futbolcu Neymar'ın annesi Nadine Gonçalves Santos, 22 yaşındaki Brezilyalı model ve amatör futbolcu Tiago Ramos ile ilişki yaşamaya başladığını iki hafta önce Instagram hesabından açıklamıştı.

Ancak bu beraberlik çok kısa sürdü. Odia'dan Fabia Oliveira'nın haberine göre, ikilinin ilişkisi bitti. İlişkinin bitme nedeni ise Tiago Ramos'un önceki sevgililerinin erkek olması olarak açıklandı.

53 yaşındaki Nadine Gonçalves Santos'un, Tiago Ramos ile ilişkisini duyurmasından sonra Neymar, annesinin bu fotoğrafını beğenmiş ve 'Çok mutlu ol anne, seni seviyorum' şeklinde sevincini paylaşmıştı.

Tiago Ramos'un arkadaşları söz konusu ayrılık haberlerinin duyulmasının ardından ikili için sadece ara verdiklerini, arkadaşlıklarının devam ettiğini belirttiler.

Kaynak : İnternetspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER