banner197

Panathinaikos Başkanı Fenerbahçeli Taraftarlara Ana Avrat Küfür Etti

Panathinaikos başkanı Dimitris Giannakopoulos, Fenerbahçeli taraftarlara ana avrat küfür etti.

Panathinaikos Başkanı Fenerbahçeli Taraftarlara Ana Avrat Küfür Etti

Panathinaikos başkanı Dimitris Giannakopoulos dün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda sosyal medyayı birbirine kattı. Fenerbahçeli taraftarlara ana avrat küfür etti.

Son maçta Fenerbahçe'ye mağlup olan Panathinaikos'ta başkan Dimitris Giannakopoulos, sosyal medya hesabından ailesine küfür eden Türk takipçilerine tehditler savurdu. Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Obradovic'i "malum sebeplerden" ötürü sevmediğini belirten Dimitris Giannakopoulos, "Onun hakkında geçtiğimiz günlerde patlıcan resmi paylaşmıştım. Bu, Yunanistan'da şaka olarak kullanılan yaygın bir tabirdir. Sizin koçunuzun da sinirlendiği ya da üzüldüğü zaman suratının geldiği renk budur. Bu asla sizin takımınıza karşı olan bir hakaret değildi.   (Haklı ya da haksız olmasından bağımsız olarak) birkaç gün önce kazandığınız galibiyetten sonra yazdıklarınızı sabırla bekledim, şakalarınızı takip ettim. Birçok Türk ve Yunan takipçim hesabımı tarihi bir savaş tartışmasına çevirerek saygısızca yorumlar yazdı. Bu yorumların hiçbiri benim görüşümü yansıtmamaktadır.  Basketbol bir spordur ve savaş değildir. Ve sizi temin ederim ki benim ailem hakkında bir yorum yapan daha olursa Türkiye'de onun evine gelir ve onu kanatana kadar s....." yazdı. 

Bu yorumların ardından Giannakopoulos'un hesabı Türk ve Yunnanlıların tartıştığı bir yere dönüştü. Türk takipçilerden Giannakopoulos'a tepki yağdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER