Rajtoral'in arkadaşından açıklama

İntihar ederek hayatına son veren Süper Lig ekibi Gaziantepspor'un futbolcusu Frantisek Rajtoral ile ilgili konuşan arkadaşı, Rajtoral intihar etmeden üç gün önce görüştüklerini ve beraber yemek yediklerini anlattı.

Rajtoral'in arkadaşından açıklama

Geçtiğimiz Pazar günü intihar ederek yaşamına son veren Gaziantepspor'un Çek futbolcusu Frantisek Rajtoral ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Frantisek Rajtoral'in Çek Cumhuriyeti'nden yakın arkadaşı Jan Starka, Rajtoral intihar etmeden üç gün önce görüştüklerini ve beraber yemek yediklerini anlattı.

Sport'a konuşan Jan Starka, ''İntihar etmeden üç gün önce birlikteydik. Beraber yemek yedik. Futboldan ve arabalardan konuştuk. Kulübünün verdiği sözleri yerine getirmemesinden ötürü şikayet etti. Her zaman olduğu gibi gülerek, eğlenerek zaman geçirdik'' ifadelerini kullandı.


Rajtoral'in Gaziantep'e gitmek istemediğini belirten arkadaşı, ''Gaziantep'e geri dönmek istemiyordu ama gideceğini söylüyordu. Kulübüyle yeni bir anlaşma yapmak için döneceğini düşündüm'' dedi.

Rajtoral'in Gaziantepspor'dan ayrılmak istediğini ifade eden Starka, ''Takımdaki sözleşmesini feshetmek istiyordu. Türk avukatlar bunun için çalışıyordu. Belki de bu hafta bu iş bitebilirdi'' diye konuştu.

- Goal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER