banner197

İBRAHİM ÜZÜLMEZ'LE DEVAM...

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, teknik direktör İbrahim Üzülmez'in görevine son verildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

İBRAHİM ÜZÜLMEZ'LE DEVAM...

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, İbrahim Üzülmek'in görevine son verdiği yönünde çıkan haberlerin yalan olduğunu belirterek, uzun yıllar futbolun içinde bir başkan olarak genç teknik adam Üzülmez ile görüşlerini paylaşmasının doğal karşılanması gerektiğini vurguladı.

"HOCAMIZ GÖREVİNİN BAŞINDADIR"

Üzülmez ile kırmızı-siyahlı takımın geçen sezonun devre arasından itibaren iyi bir çıkış yakaladığını ve hızla düşme hattından uzaklaştığını belirten Cavcav, "Hocamız görevinin başındadır. Güzel bir çıkış yakaladık, istikrarı koruyarak daha da başarılı olacağız." diye konuştu.

"SÖZLEŞMESİNİ UZATTIK"


Teknik direktör Üzülmez ile yakın zamanda sözleşme yenilediklerini hatırlatan Cavcav, şunları kaydetti:

"Hocamızın arkasında kimse durmazken ona kimse güvenmezken ben zor durumdaki takımı emanet ettim. O da muvaffak oldu ve biz de sözleşmesini uzattık. Kendisiyle görüşüp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ben 37 yıldır bu kulübe başkanlık yapıyorum. Elbette fikrimi söyleyeceğim. Hocamız görevinin başındadır. Kendisi kamp programını yaptı. Umarım daha çok çalışarak, takıma yaptığımız takviyelerle yeni sezonda başarısının daha da üstüne koyacaktır."

(sondakika.com)


Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER