Adana Demirspor'da Stambouli ve Gökhan Töre basına açıklamalarda bulundu.

Stambouli: Elimizden gelen her şeyi yapacağız

”Gelişmek isteyen bir takım için böyle zorlu maçları atlatarak ve istediğiniz performansı vermeyerek bu puanları toplamak her zaman faydası oluyor. Sebebi de şu iyi performans gösteremediğiniz maçlarda kendine bir ayna çekerek, kendini geliştirmen gereken noktaları bilerek bakarak bunları geliştirebilirsin. O yüzden biz takım olarak yaptığımızın farkındayız. Daha fazlasını yapabileceğimizi biliyoruz. O yüzden bunun için her gün çalışıyoruz. Performansımızı yukarı çekebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız"

"En iyi şekilde yukarı taşıyabilmek için, her gün sıkı bir şekilde çalışmak ve takım arkadaşlarımız ile teknik heyetimizin desteğiyle en iyi performansı vermeye başlayacağım. Dediğim gibi şuan yüzde 100 olmasam da her gün adım adım ilerleyerek çok daha iyi hissediyorum"

Gökhan Töre: Heyecanlıyım

“Çok heyecanlıyım. Bir an önce takıma alışıp adapte olup sahada hem takıma hem de takım arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum”

"Çok büyük heyecanla geldim. Çok mutluyum, çok gururluyum. Böyle büyük bir camianın bir parçası olmaktan çok mutluyum. Bir an önce taraftarlarda bir bütün olmak istiyorum ve tanışmak istiyorum. İnşallah en yakın zaman formumu yakalayıp sahada olmak istiyorum"

Kaynak: TRT Spor