Dünya Kupası için verilen arada transfer gündemi de bir hayli yoğun. Süper Lig'in devleri ocak ayında kadrolarını güçlendirmek adına bağlantılarını sıklaştırmak ve tescil döneminde imzaları attırmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Gündemdeki isimlerden biri de Ekvador'un forveti Estrada.

Süper Lig'e verilen Dünya Kupası arasına Galatasaray'ın 2 puan önünde lider giren Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ediyor. Sezon başında yapılan takviyelere yenilerini eklemekte kararlı olan yönetim ve teknik heyetin gündemine golleriyle turnuvaya damga vuran Enner Valencia'nın takım arkadaşı Estrada geldi. En büyük koz ise elbette yıldız oyuncunun varlığı. 

Mert Hakan Yandaş için flaş iddia! Mert Hakan Yandaş için flaş iddia!


 


Teklif yapılacak

26 yaşındaki oyuncunun hareketli bir oyun stiline sahip olması kanatlarda ve forvet hattında oynayabilmesi büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor. Bonservisi Deportivo Toluca takımında bulunan Estrada şu anda kiralık Cruz Azul'da forma giyiyor. Meksika ekibinin oyuncuyu transfer etme opsiyonu bulunuyor. Fenerbahçe, Valencia'nın milli takımdan arkadaşı Estrada'nın durumunu yakından takip ediyor. 26 yaşındaki oyuncunun performansının beğenilmesi durumunda bir hamle yapılacak.