Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, İngiltere Premier Ligi'nden oyuncu transferi peşinde. Süper Lig devleri Manchester United forması giyen ve takımda düşünülmeyen oyuncular arasında yer alan Eric Bailly'yi kadrosuna katmak istiyor.

TAKIMDA KALMAK İSTİYOR

Uzun süre başka takımlarla adı geçen Eric Bailly, takımda kalarak forma mücadelesi vermek istiyordu. Oyuncuyla zıt düşünen Manchester United ise Eric Bailly'nin menajeri Michael N'Cho ile bir görüşme gerçekleştirildi. Bu görüşmede, Bailly ile yolların ayrılmasına karar verildiği oyuncunun manejerine iletildi. 2024'e kadar sözleşmesi bulunan Fildişi Sahili oyuncunun satın alma opsiyonuyla kiralanması bekleniyor. 

İSTANBUL DEVLERİ PEŞİNDE

Eric Bailly'nin menajeri Michael N'Cho'nun görüşme yaptığı kulüpler arasında Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da yer aladığı ifade edildi. İstanbul'un devleri, 28 yaşındaki savunmacıyı satın alma opsiyonlu kiralama anlaşması ile kadrolarına katmak istiyorlar. Özellikle Beşiktaş ve Galatasaray'ın savunma hattına takviye adına arayışları sürmekteydi. 

Oyuncuyla Türk takımlarının yanı sıra Fransa'dan Marsilya ve Monaco, İngiltere'den West Ham, İtalya'dan da Milan ve Roma'nın ilgilendikleri belirtiliyor.