Çağdaş Atan'dan Salih Uçan'la ilgili dikkat çeken açıklama;Görüşme yaptığı kulüp var

Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Çağdaş Atan, transferin gözde ismi Salih Uçan ile ilgili, "Salih sezon sonu kontratı biten oyuncu ve görüşme yaptığı bir kulüp var. Herhalde çok iyi sonuçlanmadı" diye aktardı.

Çağdaş Atan'dan Salih Uçan'la ilgili dikkat çeken açıklama;Görüşme yaptığı kulüp var

Süper Lig'in 16. haftasında sahasında Medipol Başakşehir'i 3-0 mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Çağdaş Atan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Son haftalarda Salih Uçan yerine Berkan ile maça başlamasının, Salih'e gelen transfer teklifleriyle bir alakası olup olmadığıyla ilgili gelen soruya, Atan şöyle cevap verdi:

"Dün Salih ile bir toplantı gerçekleştirdim. Salih benim sezon başından beri başrol verdiğim oyuncularımdan bir tanesi. Oynayıp oynamamak tamamen Salih'in elinde bizim takımda. Salih orta sahada kendisine yer bulur ama şöyle de düşünmek lazım; biraz aidiyet duygusunu da yaşamak lazım.

Salih sezon sonu kontratı biten oyuncu ve bir görüşme yaptığı kulüp var herhalde çok iyi sonuçlanmadı. Ben de sözleşmesi uzatılması konusunda bir istekte bulunmuştum ama bu da olumlu sonuçlanmadı. Biz Alanyaspor olarak bu büyük takımlara oyuncu yetiştirme kulübü olamayız bu saatten sonra. Bir oyuncu bizden ayrılarak büyük takıma gidiyorsa bunun bir bedeli ve karşılığı olacağını düşünüyorum. Bu kadar çalışıyorum, gelecekte benimle olmayacak bir oyuncu için bazı planlar yapmamız normal diye düşünüyorum. Ben zirveye oynayan bir takım olarak Salih'ten faydalanmak isterim. Dediğim gibi her şey Salih'in elinde.'' diye de ekledi.

Spor yazarları Salih uçan için'' fiziğini geliştirmiş eski cılız Salih yok güç depolamış'' yorumları gelirken.ne olacağını transfer sezonu'nu beklememiz gerekecek.

Kaynak:Trtspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER