Spor Toto Süper Ligde oynanacak olan 7 haftalık maç programı belli oldu.

Spor Toto Süper Lig'de 19, 20, 21, 22, 23, 24 ve 25. haftalarında oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.

7 haftalık programı şu şekilde:

19. hafta
13 Ocak Cuma:
17.00 Yukatel Kayserispor-Demir Grup Sivasspor 
20.00 Galatasaray-Atakaş Hatayspor 

14 Ocak Cumartesi:
13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Bitexen Giresunspor 
16.00 Adana Demirspor-MKE Ankaragücü
16.00 Arabam.com Konyaspor-Beşiktaş 
19.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir

15 Ocak Pazar:
13.30 HangiKredi Ümraniyespor-İstanbulspor 
16.00 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük 
19.00 Gaziantep FK-Fenerbahçe 

20. hafta
20 Ocak Cuma:
20.00 Adana Demirspor-Bitexen Giresunspor 

Süper Lig'de 21. Hafta Maçları | Zirve Yolunda Kıyasıya Yarış Süper Lig'de 21. Hafta Maçları | Zirve Yolunda Kıyasıya Yarış

21 Ocak Cumartesi:
16.00 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir
19.00 Galatasaray-Fraport TAV Antalyaspor 

22 Ocak Pazar:
13.30 Gaziantep FK-Demir Grup Sivasspor 
16.00 Corendon Alanyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük
16.00 Yukatel Kayserispor-Beşiktaş 
19.00 Trabzonspor-İstanbulspor 

23 Ocak Pazartesi:
20.00 Arabam.com Konyaspor-MKE Ankaragücü 
20.00 HangiKredi Ümraniyespor-Fenerbahçe 

21. hafta
27 Ocak Cuma:
20.00 Beşiktaş-Corendon Alanyaspor (Vodafone Park)

28 Ocak Cumartesi:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor                                                                                         16.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep FK                                                                                                        16.00 Atakaş Hatayspor-Trabzonspor 
19.00 Fraport TAV Antalyaspor-HangiKredi Ümraniyespor 
19.00 Bitexen Giresunspor-Galatasaray 

29 Ocak Pazar:
13.30 İstanbulspor-Yukatel Kayserispor                                                                                                          16.00 Medipol Başakşehir-Arabam.com Konyaspor 
19.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa 

22. hafta
31 Ocak Salı:
17.00 Corendon Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor
20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Beşiktaş 

1 Şubat Çarşamba:
17.00 Kasımpaşa-Bitexen Giresunspor 
17.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor                                                                                                       20.00 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor 
20.00 Galatasaray-HangiKredi Ümraniyespor 

2 Şubat Perşembe:
17.00 Arabam.com Konyaspor-İstanbulspor 
17.00 Yukatel Kayserispor-Medipol Başakşehir 
20.00 Adana Demirspor-Fenerbahçe

23. hafta
4 Şubat Cumartesi:
13.30 MKE Ankaragücü-VavaCars Fatih Karagümrük 
16.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş 
19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Gaziantep FK 

5 Şubat Pazar:
13.30 İstanbulspor-Corendon Alanyaspor 
16.00 Atakaş Hatayspor-Kasımpaşa 
19.00 Galatasaray-Trabzonspor 

6 Şubat Pazartesi:
17.00 HangiKredi Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
20.00 Bitexen Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak Spor Kompleksi)
20.00 Fenerbahçe-Arabam.com Konyaspor (Ülker)

24. hafta
10 Şubat Cuma:
17.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor
20.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü 

11 Şubat Cumartesi:
13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Demir Grup Sivasspor 
16.00 Corendon Alanyaspor-Medipol Başakşehir 
19.00 Trabzonspor-HangiKredi Ümraniyespor 

12 Şubat Pazar:
13.30 Arabam.com Konyaspor-Bitexen Giresunspor 
16.00 Adana Demirspor-Atakaş Hatayspor
19.00 Yukatel Kayserispor-Fenerbahçe 

13 Şubat Pazartesi:
20.00 Gaziantep FK-Galatasaray 

25. hafta
17 Şubat Cuma:
20.00 İstanbulspor-Demir Grup Sivasspor 

18 Şubat Cumartesi:
13.30 Atakaş Hatayspor-Arabam.com Konyaspor 
16.00 HangiKredi Ümraniyespor-Gaziantep FK 
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş 

19 Şubat Pazar:
13.30 MKE Ankaragücü-Corendon Alanyaspor                                                                                          16.00 Bitexen Giresunspor-VavaCars Fatih Karagümrük 
16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor
19.00 Trabzonspor-Adana Demirspor 

20 Şubat Pazartesi:
20.00 Galatasaray-Kasımpaşa