Yeni sezon çalışmalarını devam ettiren Fenerbahçe oyanan hazırlık maçında Partizan ile karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertliler karışılaşmadan Enner Valencia'nın 2. dakikada attığı golle 1-0 galip ayrılan taraf oldu.

Sarı lacivertlilerin yıldız stoperi Attila Szalai maççtan sonra açıklamalarda bulundu. Mücadele için değerlendirme yapan Macar savunma oyuncusu, transfer durumu hakkında da bilgi verdi.

ATTİLA SZALAİ'NİN AÇIKALAMALARI...

"Sezon öncesi hazırlıklarımız iyi gidiyor. Sıkı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elbette sıkı idmanlardan sonra yapılan maçlar kolay bir şekilde geçmeyebiliyor"

"Bu sezon öncesi kampı daha çok taktik mentaliteye uyum sağlamak için yapılıyor. Bu anlamda iyi gidiyoruz. Ofansif ve defansif olarak iyi bir yoldayız. Sıkı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz"

"Dinamo Kiev maçını sabırsızlıkla bekliyoruz. Söylediğim gibi, bu maçı en iyi şekilde atlamak adına çok sıkı bir şekilde çalışıyoruz"

"İsmail Yüksek, harika bir oyuncu. Çok yüksek bir potansiyeli var. Savunma önünde çok iyi oynadı, biz de onu destekliyoruz"

"Tek odak noktam Fenerbahçe üzerine. Fenerbahçe için her şeyimi vermek istiyorum, bunun için çabalıyorum. Transferimle ilgili yorum yapmak istemiyorum"