Traore, Giresunspor'da çok iyi bir atmosfer olduğunu belirterek, "Takımdaki herkes çok karakterli, sahada da iyi karakter gösteriyoruz ve iyi sonuçlar alıyoruz, başarının altında yatan da bu. Bu beraberlik saha dışında da devam ediyor, sadece takım değiliz, biz arkadaşız ve aileyiz."  ifadesini kullandı.

Ligin ilk yarısının sonuna dört karşılaşma kaldığına dikkat çeken Traore, "Biz iyi çalışıyoruz, kalan dört maçı da kazanmak istiyoruz. Üst üste üç maç galip geldik, tempomuz şu anda yüksek. Antrenmanlarda çok da çalışıyoruz, bu tempoyu takım arkadaşlarımızla sahada da gösterip iyi sonuçlar elde ediyoruz." dedi.

Hamidou Traore, bu hafta oynayacakları Adana Demirspor müsabakasından mutlak galibiyeti  hedeflediklerini vurgulayarak, "Güzel motive oluyoruz. Adana Demirspor benim eski takımım, Adana'da iyi bir stadyum ve atmosfer var. Benim eski takımım ancak şu an Giresunsporluyum, inşallah üç puanı alacağız."  şeklinde konuştu.

Giresunspor taraftarlarına desteklerinden ötür  teşekkürleri ileten Traore, taraftarların desteğiyle sahada daha iyi motive olduklarını ve daha iyi mücadele gösterdiklerinin altını çizdi.

KAYNAK: TRT SPOR.