Süper Lig'de her transfer dönemi Türkiye getirilmeye uğraşan Talisca için iki süper lig ekibi resmi temasları kurdu. Talisca'nın da Süper Lig'e geri dönme istediği bu transferi olanaklı kılıyor. Ancak Talisca transferi biraz fırsat transferi olması için son güne kadar bekletilecek. İşte Talisca transferinde son durum!

Talisca Beşiktaş için hazır!

Anderson Talisca için Beşiktaş resmen devreye girdi. Talisca Beşiktaş'ta forma giyebilmek için fedakarlık yapmaya hazır olduğunu dile getirdi. Talisca, Beşiktaş'ta resmi teklif gelmesi durumunda kulübüyle ilgili her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Beşiktaş kulübü için Talisca transferi şu an için imkansız durumda. Ancak tüm Beşiktaş yönetimi zengin bir iş adamından Talisca transferi için destek istediği öğrenildi. anderson Talisca için zengin bir Beşiktaş yöneticisi bütçe vermesi durumunda transfer gerçekleşecek.

Galatasaray'ın son gün bombası!

Galatasaray yönetiminde ise beklenen bir 10 numara transferi olacak. Galatasaray'a yakınlığıyla bilinen zengin bir işadamı Talisca transferi için elini taşın altına koymaya hazır olduğu kulübe 2 ay önceden bildirildi.

Galatasaray'ın şampiyonlar ligine kalması durumunda tek transfer olarak Talisca transferi bitirilecek. Eğer Galatasaray Şampiyonlar Ligine kalırsa, gelecek parayla Anderson Talisca transfer edilip transfer dönemi transferi bitecek. Talisca için son saniye, son ana kadar transfer dönemi bitene kadar Galatasaray Talisca haberi heran gelebilir.

Talisca Süper Lig'de oynamaya çok sıcak baktığı ve her iki kulüp için kulübüne özel istekte bulunacağı gelen bilgiler arasında.