Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in o bizi çok özledi bizde onu sözleri sonrası gelmek istediğini ima ettiği açıklamlar sonrası resmi instagram adresinden takımımda mutluyum, sözleşme imzaladım diyerek gönderi paylaşan ancak ilgi ve alakanın hiç geçmediği Talisca için Süper Lig ekiplerine müjdeli haber geldi!

Beşiktaş bir adım önce ancak!

Süper Lig'de Beşiktaş forması giyip harikalar yaratan Talisca için Beşiktaş oldukça ısrarlı. Talisca'nın açıklamalarına rağmen girişimlerini sürdüren siyah beyazlı ekip transferde yol katetme ihtimali daha da yükseldi. Son dakika Talisca'dan gelen müjdeli haber herkesi sevindirdi.

Galatasaray da devrede!

Beşiktaş girişimlerini sürdürse de Talisca için Galatasaray'ın da ilgisi olduğu biliniyor. Galatasaray Beşiktaş'a çalım atmak için değil Okan Buruk çok istediği için Talisca'yı renklerine bağlamak istiyor.

Fenerbahçe'de devreye girer!

Talisca'dan gelen müjdeli haber tüm büyüklerin iştahını kabarttı gibi görünüyor. Fenerbahçe'de Talisca transferinde bu haber sonrası devreye girebilir.

Son dakika Talisca ayrılıyor!

Son dakika Al Nassr kulübü, Anderson Talisca ile yolları ayırma kararı aldı. Sport'un son dakika geçtiği habere göre, Suudi Arabistan ekibi Anderson Talisca ile yolları ayırmak istiyor. Bu yaz yaptığı transferler nedeniyle Talisca ile kesin olarak yolları ayırmak istediği oyuncuya belirtildiği ifade ediliyor.

Haberde ayrıca Al Nassr kulübünün Anderson Talisca'yı Barcenolo'ya önerdiği, ancak Katalan ekibi zorluk geçirdiği mali konular nedeniyle bu transfere sıcak bakmadığı öğrenildi.

Sport son dakika haberinde, Talisca'nın bir sonraki durağı Türkiye Süper Lig'i olacağı ifade ediliyor.