Altay'ın başkanı Özgür Ekmekçioğlu hastaneye kaldırıldı!

Koronavirüs testi daha önce pozitif çıkan TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın Başkanı Özgür Ekmekçioğlu'nun tedavisinin Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam ettiği belirtildi.

Altay'ın başkanı Özgür Ekmekçioğlu hastaneye kaldırıldı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay tarafından gece saatlerinde yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta koronavirüs testi pozitif çıkan başkan Özgür Ekmekçioğlu'nun tedbir amaçlı özel bir hastanede gözlem altına alındığı belirtildi.

Ekmekçioğlu'nun nefes darlığı başta olmak üzere ciddi semptomlarının bulunduğunun belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Hastalığının hızlı seyretmesinden dolayı başkanımız maalesef bu sabah saatlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilip, müşahede altına alınarak tedavisi devam etmektedir. Ankaraspor maçının hazırlıklarına başlayan oyuncularımız ve teknik heyetimizle son olarak geçtiğimiz gün telekonferans yöntemiyle konuşarak başarı dileyen ve sağlık durumu hakkında bilgi veren kulüp başkanımız Özgür Ekmekçioğlu'na acil şifalar diliyor, en kısa zamanda aramıza dönmesini temenni ediyoruz." 

Kaynak: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER