Göksel Gümüşdağ'dan Teşekkür Mesajı

Çin'den başlayıp kısa süre zamanda tüm dünyaya yayılan Covid-19 hastalığına yakalanan ve tedavisi devam eden Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Gümüşdağ, teşekkür mesajı yayımladı.

Göksel Gümüşdağ'dan Teşekkür Mesajı

Koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulübün internet sitesinde yer alan mesajında, "21 gün boyunca devam eden tedavim süresince başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Sağlık Bakanımız olmak suretiyle, arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma, kendim ve eşim adına içten teşekkürlerimi sunarım." şeklinde konuştu.

ŞİFA BEKLEYEN TÜM HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİM

Koronavirüs Salgının en kısa sürede bitmesini dileyen Göksel Gümüşdağ, "Bu zor süreçte başta bizi tedavi eden doktorlarımız olmak üzere, Acıbadem Altunizade Hastanesindeki tüm çalışanlara şükranlarımı iletirim. Yüce Allah'tan bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını temenni eder, hastanelerde ve evlerde şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim." ifadelerinde bulundu.

Kaynak : Süperhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER