Sezon bitimine Şenol Güneş hocamızı Tff milli takımlar Baş Danışmanı yaparlar 
Samet Aybaba Hoca Gençlik geliştirmeye Tolunay hoca tazminatından dolayı gönderemiyorlar gidince yerine Samet hoca getirirler. Oğuz Çetin A milli takım idari direktörlüğüne geçer.  Antalya Trabzon Kayseri İzmir gibi 8/10 bölge müdürleri Tff gider fakat gitmeyecekler, kötü yönetimleriyle bir zamanlar Türk futbolunu katleden hakemlerimiz vardı, işte şimdi  kendilerinden daha kötü yetiştiren hakem camiası hocaları  ise asla gitmez. 

Alt Yapı hocaların maaşları yatmaz ama A takıma Yıldız niye yetiştirilmiyor diye alt Yapı hocalarına demediklerini bırakmaz, bu arada asgari ücret verirler o da 3/5 ayda 1/2 maaş ödeyerek süreçi yaşamaya çalışır hocalar karnınımı doyursun yetenek mi yetiştirsin oda başka çabası.  Bir sözümde yöneticilere çalıştırdığınız elamanlar asgari ücreti verirken eliniz titrer ama takımın parasını yabancılara çuval çuval verirsiniz verim alamadığında da kovar arkasından 5/8 milyon dolar tazminatları gönderirsiniz size de kimse ses etmez şeytan bile sizin zekanızı ayakta alkışlıyor bunu da bilesiniz. Hakem camiası Kimin şampiyon olacağını bilir bir de Allah bilir. Ben kendi çabamla haber yaparım onu da araklama gaftileme kaynak göstermeme huyuda bizim medya da var 3 maymunu oynamayı severler. Lüe doğruları söyler doğruları yazar Buda böyle biline net.  Sakın bana kendi çabasıyla olan adama reklam ile destek olmayın çünkü sizin ürününüz doğru ürün değilse bu sayfada zaten olamazsınız.

İşte  gönderilecekler listesi:

Kamil Doygun, Cezmi Turhan, Tuna Güneysu, Ömer Kaner, Cem Pamiroglu, Ersan Ogan, Necdet Ergun, Gungor Şahinkaya, Ahmet Ceylan, Tumucin Kalender, Rasim Kara, Rüştü Reçber 

ÖZEL HABER - LEVENT ÜMİT EROL

özel tweet