Sezon başında Beşiktaş'tan Torino'ya transfer olan ancak fazla forma şansı bulamayan Emirhan İlkhan'ın ocak ayında Süper Lig'e kiralanabileceği öne sürülmüştü. İtalyan ekibi genç futbolcu hakkındaki karar belli oldu.

Önder Karaveli döneminde A takıma yükselen ve performansının yanı sıra yeteneği ile de herkesi büyüleyen Emirhan İlkhan'ın siyah beyazlı kulüple macerası fazla sürmemiş, sezon başında İtalya Serie A ekiplerinden Torino, serbest kalma bedelini ödeyerek bonservisini almıştı. Büyük umutlarla gittiği Çizme'de istediği şansı bulamayan genç oyuncu için İtalyan temsilcisinin Süper Lig'e kiralık göndermeye sıcak baktığı konuşuluyordu. Karar belli oldu.Her şeyin farkındalar

Yeni takımında henüz 85 dakika sahada kalan Emirhan İlkhan için İtalyan basınına göre Torino, gelişimini kulüp içerisinde ilerletmesine devam etmesi yönünde karar verilediği belirtildi. Ayrıca orta sahaya yapılacak takviyenin de yine içeriden sağlanması gerektiğine kanaat getirilip Emirhan'a daha fazla forma şansı verilmesi yönünde fikir birliğine varıldığı yazıldı.

Beşiktaş'tan deprem bölgesine 40 iş makinesi! Beşiktaş'tan deprem bölgesine 40 iş makinesi!


Göze girmek istiyor

Dünya Kupası arasında Türk futbolcunun bir ay ekstra çalışma fırsatı bulduğu belirtildi. Bu bağlamda Emirhan İlkhan'ın sezonun devamında teknik direktör Ivan Juric'in gözüne girmeye çalışarak daha çok forma şansı bulmaya çalışacağı aktarıldı.(Skorer)