banner197

Ömer Ali Şahiner 2 yıl daha Konya'da

Atiker Konyaspor, iç transferde sözleşmesi 2016- 2017 sezonu sonunda bitecek olan Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Ömer Ali Şahiner 2 yıl daha Konya'da

Ömer Ali Şahiner, Konyaspor ile olan sözleşmesini uzattı.

Konya Arena'da bulunan kulüp binasında düzenlene imza törenine Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Ahmet Şan, "Anlaşma sağlandı ve 2 yıllık yeni bir sözleşme imzalıyoruz. İnşallah birlikte daha güzel ve büyük başarılarda beraber oluruz. Futbolcuların kulüpleriyle beraber anılmasına örnek olacak Ömer Ali Şahiner, Konyasporlu Ömer Ali Şahiner olarak anılacaktır. İnşallah kendisine bundan sonraki futbol hayatında da yine başarılar diliyorum. İnşallah milli takımda kendisini görmek istiyoruz" dedi.

2012-2013 sezonunda yeşil- beyazlı ekibe transfer olan ve sözleşmesini uzatan Ömer Ali Şahiner, "Yeni bir sözleşme imzalıyoruz. İkinci defa artı 2 yıl daha uzatıyoruz. Bu sürede bana inanan, güvenen yöneticilerime, hocalarıma ve taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki sezon için hem Avrupa Liginde hem de Türkiyede üzerimize düşeni yaparız ve formayı hem ülkemiz adına hem de Konya adına layıkıyla temsil ederiz. Bunun için her şeyi yapmaya hazırız" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 00:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER