Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, bordo mavili taraftarlara şampiyonluk sözü verdi.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Trabzonspor dergisinde taraftarlarına şampiyonluk sözü verdi.

 "Yeni proje ve sponsorluklarla kulüp ekonomimizi yönetilebilir hale taşıyacağız. Kulübümüze kısa, orta ve uzun vadede kaynak sağlayacak özellikle İstanbul ve Trabzon merkezli projelerimiz var. Bunları hayata geçirmek amacıyla gerekli girişimleri yaptık, büyük mesafeler kat ettik. Sonuçlandırdığımızda sizlerle paylaşacağız." 

Nicolas Pepe: Başka takımlar da istedi ama Trabzonspor'u tercih ettim Nicolas Pepe: Başka takımlar da istedi ama Trabzonspor'u tercih ettim

 "İki yıllık sözleşme imzaladığımız teknik direktörümüz Nenad Bjelica, sezon bitmeden takımımızın başına geçerek, bizim gibi elini değil gövdesini taşın altına koydu. Bu duruş hepimizce takdir edilmeli ve desteklenmelidir. Teknik direktörümüz ile gerçekleştirdiğimiz son toplantıda hem bu sezon hem de altyapı ve A takım için gelecek sezonların planlamasıyla ilgili mutabakata vardık. Sezonlar diyorum çünkü Trabzonspor, tek sezonu değil sezonları kurtaracak ve başarılara ulaşacak organizasyonları uygulamalı, bunu da gelenek haline getirmelidir."

Avrupa'da sezonların planlarını yapan tüm kulüplerin futbolcu satışlarından büyük gelir elde ederken başarıyı da sağladıklarını ifade eden Başkan Doğan, "Bunu uygulayacak hem kültürümüz hem de kaynağımız var. Fakat organizasyonumuzu daha doğru bir hale getirmek zorundayız ki başarıya ulaşalım. Değerli taraftarlarımız, bu büyük kulübün parçası olarak size şunun sözünü veriyorum. Endişe etmeyin, şampiyonluklar Trabzonspor için bir gelenektir ve daha nice şampiyonlukları beraberce yaşayacağız. Bize inanın ve güvenin." açıklamasını yaptı.