Transferde önemli atılımlar yapan Trabzonspor'da gözler yeni imzalar çevrildi. Mislav Orsic ve Joaquin Fernandez ile başlayan yaz tescil döneminde sıra geldi ikinci operasyona. Takımın çehresini değiştirmek ve sezonun geir kalanında mücadele etmek istediği kadroyu belirlemek isteyen bordo mavililerin gündemine giren isimlerden biri Batista Mendy oldu. Uzun süren pazarlıkların ardından kulübü ve kendisiyle anlaşam sağlandı. Bu gece de şehre gelecek. Özel uçağın havalandığı genç futbolcuyu takip etmek isteyenler de araştırmada bulunuyor. Peki, Batista Mendy saat kaçta gelecek? Trabzonspor Batista Mendy uçağı TCMPA nerede takip et! Detaylar haberimizde yer almaktadır.

batista mendy

Angers SCO kök söktürdü

Nenad Bjelica'nın orta alanı güçlendirmek üzere verdiği rapor üzerine harekete geçen yönetim, Angers SCO'da forma giyen Batista Mendy'i listesine ekledi. 23 yaşındaki futbolcunun kulübü ise tok satıcıyı oyınadı ve bonservis konusunda istenen seviyeye bir türlü düşmedi. Yönetim de son günler yaklaştıkça Beşiktaş derbisini de göz önüne alıp süreci tamamlamak için son olarak 6 milyon euro ve yüzde 20 pay üzerinden anlaşam sağladı.

Bu gece geliyor

Angers ile yapılan görüşmeler her ne kadar sonuçlansa da Mendy'i ikna etmek bir hayli zor oldu. Hemen hemen 10 gün önce el sıkışıldı ancak Mendy'nin özellikle Celta Vigo'ya gitmek üzereyken evraklarının yetişmemesi üzerine transferi gerçekleşmedi. Yeniden devreye giren Başkan Erturğul Doğan ve ekibi, yetkilendirdikleri menajerlerle birlikte genç isme imza attırıldı.

mendy-ucak-trabzonspor

Batista Mendy'nin uçağı ne zaman Trabzon'a gelecek?

Şu an Fransa'ya hareket etmiş olan ve kısa bir süre içerisinde Fransa'ya inecek olan özel uçağın, gece saatlerinde Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

Batista Mendy'nin uçağını takip et

Yıldız oyuncuyu almak için Paris'e giden özel uçağı internetten takip etmek isteyen taraftalar da var. Flightradar24 üzerinden TCMPA kodlu uçağı anlık olarak izleyebilirsiniz.