Daha önce Trabzonspor ile şampiyonluk yaşayan ve ardından Suudi Arabistan ekiplerinden Ettifaq'a transfer olan Berat Özdemir, ikinci kez bordo mavil iformayı terletecek. Yıldız oyuncunun geçici transferi konusunda kulbüüyle anlaşıldığı ve oyuncunun sağlık kontrolünden geçtiği kamuoyuna duyuruldu. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Doğucan yolcu

Ön libero mevkisinde rekabeti artırmak isteyen Trabzonspor'da gündeme gelen son isim Berat Özdemir olmuştu. Galatasaray'ın da ilgilendiği ancak tercihni yine bordo mavililerden yana kullanan milli futbolcu bu akşam itibarıyla ikinci Trabzonspor dönemine başlıyor. Doğucan Haspolat'In tranfer döneminin devam ettiği ülkelerden teklif alması üzerine başlayan arayışta anlaşma sağlandı ve Berat Karadeniz temsilcisine geri döndü.

KAP'a bildirildi

Trabzonspor, Berat Özdemir'in kiralandığını KAP'a bildirdi. Duyuruda; "Profesyonel futbolcu Berat Ayberk Özdemir'in, 2023-2024 futbol sezonu sonuna kadar Kulübümüze geçici transferi konusunda Ettifaq Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre geçici transfer bedeli olarak herhangi bir ücret ödenmeyecektir. Oyuncuya 2023-24 futbol sezonu için 33.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek brüt ücret tutarının %5'i oranında ödeme yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.