Ağustos ayının sonuna gelinmesine rağmen istediği hamlelerin birçoğunu yapanayan Trabzonspor'da yönetime yönelik eleştiriler giderek artıyor. Taraftar bir an önce beklentilerin karşılık bulmasını bekliyor. İskelet olarak belirlenen mevkiler için hamlelerin yapılması konusunda görüşmeler devam ediyor. İmzaların atılacağı tarih de netleşmi gibi görünüyor. Fırtına, Kasımpaşa maçının ardından Beşiktaş karşısına tam kadro çıkmak amacında. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Mendy bekleniyor

Trabzonspor'un orta saha transferinde ilk sırada yer alan Batista Mendy için gerçekleştirilen temaslarda kulübü Angers SCO ile anlaşma salandı. Fransız ekibine 5 milyon euro bonservis ödeyecek ve sonrasında 1 milyon euro da bonus verecek olan bordo mavilier, 23 yaşındaki oyuncudan gelecek cevaba kilitlenmiş durumda. Farklı talipleri de bulunan Mendy'nin herhangi bir takımla anlaşmaması halinde 1 Eylül'den sonra imza atabileceği öğrenildi.

Nsame'de geri sayım

Uzun süre Bruno Petkovic ile ilgilenen ancak istediği sonucu elde edemeyen bordo mavililerde Young Boys'un Afrikalı yıldızı Jean Pierre Nsame için yapılan görüşmelerin de yine 1 Eylül'de sonuçlanması bekleniyor. Deneyimli golcünün atletik yapısı ve güçlü fiziği ile fark yaratacak bir profilde olduğuna inanılıyor.

Teklif reddedildi

Fırtına için bir iddia da Fransa'dan geldi. Fransız basını, Trabzonspor'un Nantes'ta forma giyen Ignatiıs Ganago'yu istediği ve 4 milyon euro bonservisle beraber 1 milyon euro teklif ettiği öne sürüldü. Ancak bu önerinin düşük bulunması nedeniyle reddedildiği dile getirildi.