Dünya Kupası arasında hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, Samsunspor'un ardından ligde Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Ezeli rakibi karşısında 33 puanı hedefleyen bordo mavilileri desteklemek için binlerce kişi tribünlerde yerini alacak. Bunun için de  biletler bugün satışa çıkacak. Çok sayıda kişi karşılaşmaya girebilmek için bilet fiyatları hakkında araştırmalarda bulunuyor. Peki, Trabzonspor - Fenerbahçe maçı biletleri  kaç lira? Trabzonspor-Fenerbahçe maçına hemen bilet al alternatifleri haberimizde.

 

Trabzonspor - Fenerbahçe maçı biletleri kaç lira?

Bu sezon istediği sonuçları alamayan Trabzonspor'da Fenerbahçe maçının bilet fiyatları açıklandı. Buna göre en düşük bilet 400, en yüksek kategori ise 1900 lira olarak belirlendi.


 

Trabzonspor - Fenerbahçe hemen bilet satın al

Karşılaşmayı tribünde seyretmek isteyenlerin biletlerini alması gerekiyor. Bunun için de PASSO uygulaması üzerinden veya internet sitesinden satın almaları gerekmektedir.


Trabzonspor - Fenerbahçe maçının bilet fiyatları şöyle:

  • 1. Kategori: VIP Platin: 1900 TL
  • 2. Kategori: VIP Gold: 1600 TL
  • 3. Kategori: VIP Silver: 1300 TL
  • 4. Kategori: Batı: 600 TL
  • 5. Kategori: Doğu: 400 TL

6 ve 7. Kategoride 'Yavru Fırtına, Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası' tribünlerinde yer alan koltukların tamamının kombine olarak satılması nedeniyle bilet satışı gerçekleştirilmeyecek. Maça gelemeyecek kombine sahibi taraftarların biletini tek maçlık kulübe devir etmesi halinde; 6. Kategori: Yavru Fırtına 350 TL, 7. Kategori: Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası 300 TL fiyatları üzerinden ayrıca satışa sunulacak.