Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren bordo mavili takım transfer çalışmaları için yoğun bir çaba gösteriyor.

Başkan Ertuğrul Doğan tarafından takımın bütçesinin 25 milyon euro civarında olacağı açıklanmasının ardından transfer konusunda ince eleyip sık dokuyan Karadeniz temsilcisinde gençlere yatırım devam ediyor.

Orta alana Kourbelis hamlesi yapan bordo mavililerde teknik adam Bjelica'nın özellikle çok istediği Hırvat yıldızlar Mislav Orsic ve Bruno Petkovic için sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Defansın sağına Celta Vigo'nın tecrübeli oyuncusu Hugo Mallo'yu düşünen takımda, başarılı oyuncunun bonservisinin elinde olması iştahı kabartıyor.

Bordo mavili takımda transfer çalışmaları büyük bir titizlikle devam ederken bir yandan da genç yıldız adaylarına yatırım yapılıyor. 

Alman ekibi de istiyordu! 

Altınordu altyapısının harika ismi Onuralp Çevikkan bordo mavili takım tarafından kadroya dahil edildi. 17 yaşındaki genç kaleci Türkiye U-17 milli takımının da kalesini koruyor.

Alman ekibi Hoffenheim tarafından da istenilen genç yıldız adayı için bordo mavili ekip erken hamle yaparak 700 bin euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan %25 pay karşılığında Altınordu ekibi ile anlaşmaya vardı.