UEFA Avrupa Konferans Ligi'nden elenen ve ligde de zirveden uzaklaşan Trabzonspor sadece Türkiye Kupası'nda iddiasını sürdürecek. Bordo mavililer diğer taraftan transfer çalışmalarına başladı. Deprem felaketi sonrası Kasımpaşa'ya kiralanan Günay Güvenç için girişim yapılacak.

Tarihin en pahalı kadrosunu kurmasına rağmen istediği sonuçları alamayan Trabzonspor'da gelecek sezonun yapılanması konusundaki çalışmlara hız verildi. Bu kapsamda gelir elde edilebilecek isimlerle yollarını ayırmayı planlayan bordo mavililerde gündemdeki oyuncuların başında kaptan Uğurcan Çakır geliyor. Abdullah Avcı'nın, Avrupa'dan talipleri olması nedeniyle Uğurcan Çakır'ın gidişine onay vermesi halinde yerine gelecek file bekçisi de belirlendi. 


 

Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'dan flaş karar! Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'dan flaş karar!

Abdullah Avcı'nın, Günay Güvenç isteği

Ligden çekilen Gaziantep FK'nın kaptanı olan 31 yaşındaki Günay Güvenç'inUğurcan'ın yokluğunda bordo-mavililerin kalesini koruyacak kalitede olduğunu düşünen Abdullah Avcı'nın, transferi çok istediği de gelen haberler arasında. Şu an için Kasımpaşa'da kiralık olarak oynayan Günay'ın gelecek sezon için kadroda düşünüldüğü belirtildi.