Son dakika Trabzonspor haberleri: Kadrosunu 3 yeni transferle güçlendiren Trabzonspor'da 4'üncü imza da geldi. Bordo mavililer Altınordu'dan Onuralp Çevikkan'ı kadrosuna kattığını duyurdu. Peki, Onuralp Çevikkan kimdir? Detaylar haberimizde.

SPORUNDİBİ.COM-ÖZEL / Nenad Bjelica'nın raporu doğrultusunda sürdürdüğü transfer operasyonunda daha önce 3 isimle anlaşan Trabzonspor'da yeni bir imza daha atıldı. Fırtına Korubelis, Fernandez ve Orsic'in ardından genç ismi kadrosuna kattığını açıkladı. KAP'a yapılan duyuruya göre maliyet de belli oldu. Detaylar haberiöizde yer almaktadır.

trabzonspora-altinordudan-kaleci-onuralp-cevikkani-transfer-ediyor-150028-20230615

U19 takımına kaleci

Trabzonspor Uğurcan Çakır'ın olası satışı sonrasında kalede sorun yaşamamak adına ilk adımını attı. Altınordu'nun U17 takımında forma giyen Onuralp Çevikkan ile sözleşme imzalandı. Genç file bekçisinin Uğurcan Çakır, Muhammed Taha Tepe ve Kadir Moradaoğlu ile birlikte Slovenya'daki kampa da götürülmesi bekleniyor. Bugüne kadar alt yaş kategorilerinde milli takım formasını 14 kez terleten Onuralp için ödenecek bonservis ve yıllık ücret de açıklandı.

as5et2gpd4p

Onuralp Çevikkan kimdir?

Alınotdu'nun alt yaş takımında forma giyen Onuralp Çevikkan 2 Ocak 2006 tarihinde İzmir'de doğdu. Türkiye'de birçok kulübe örnek olacak bir yapılanma ile adını duyuran Ege temsilcisinde başladığı futbol kariyerinde son olarak U17 takımında kalesini koruyordu. Boyu 1.90 metre olan Onuralp'in önümüzdeki sezon PAF takımda değerlendirilmesi bekleniyor.

onuralp-cevikkan

KAP'a bildirildi!

Trabzonspor yeni kalecisinin maliyetini KAP'a bildirdi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Profesyonel futbolcu Onuralp Çevikkan'ın Kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası Hamit Altıntop yerine Mesut Özil iddiası

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla."

"Profesyonel futbolcu Onuralp Çevikkan'ın, Kulübümüze kesin transferi konusunda Altınordu A.Ş. ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Altınordu A.Ş.'ye sözleşme fesih bedeli olarak, 5 taksit halinde toplam 700.000.-EUR + KDV ödenecektir. Altınordu A.Ş.'ye ayrıca; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması veya kiraya verilmesi durumunda elde edilecek transfer bedelinin, işbu anlaşma dolayısıyla söz konusu kulübe ödenen/ödenecek bedeller düşüldükten sonra kalan kısmının %25'i, ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla."

"Profesyonel futbolcu Onuralp Çevikkan ile 3 (Üç) yıllık anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya; her bir futbol sezonu için 300.000.-TL garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla."