banner197

Abdülkadir Ömür İçin Marsilya'dan 20 Milyon Euro !

Napoli ve Chelsea'nin peşinde olduğu Yusuf Yazıcı'nın ardından Trabzonspor'un başka yıldızı Abdülkadir Ömür için de Marsilya devreye girdi.

Abdülkadir Ömür İçin Marsilya'dan 20 Milyon Euro !
Napoli, Yusuf Yazıcı için Trabzonspor’un kapısını çaldı… sırada Chelsea’nin olduğu konuşuluyor. Transferin bir başka gözdesi ise Abdülkadir Ömür.

Fransızlar, Marsilya’nın Troyes’da oynayan U-21 Milli Takımının yıldızı Samuel Grandsir’in yanı sıra Abdülkadir’e de kanca attığını yazdı.

Marsilya’nın 8 milyon Euro teklif ettiği ama Türklerin kapıyı 20 milyon Euro’dan açması yüzünden görüşmelerin başlamadan bittiği belirtildi.

Abdülkadir’in peşindeki tek Fransız ekibinin Marsilya olmadığı Rennes ve Monaco’nun da, Abdülkadir için şartları zorladığı iddia edildi.

Haberde; Abdülkadir için 20 milyon Euro’nun çok görüldüğü ama Roma’nın 13.5 milyon Euro’ya aldığı Cengiz Ünder için 35 milyon Euro istemesinin kafaları karıştırdığı belirtildi.

İstanbul’un 3 büyüklerinden gelmeyen genç Türk oyuncuların Avrupa’da başarılı olduğunun altı çizildi. Abdülkadir’in de bu nedenle Fransa’da başarılı olarak 1-2 yıl içinde hayal bile edilemeyecek rakamlara ulaşabileceği gündeme getirildi.Kaynak:Fotospor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER