Ahmet Ağaoğlu'ndan Aykut Kocaman ve Konyaspor'a tepki

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Konyaspor ile 2-2 beraber kaldıkları maçın ardından hakem ile ilgili açıklamalar yapan Aykut Kocaman'a ve yeşil-beyazlı kulüp yönetime göndermede bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Aykut Kocaman ve Konyaspor'a tepki

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu isim vermeden Konyaspor hocası Aykut Kocaman'a  ve yönetimine şu göndermeyi yaptı: "Trabzon'un en büyük özelliği gerçekten futbolu bilen bir taraftar kitlesi var. Yani 'Ceza sahası dışında yapılan bir harekete penaltı vermedi diye' hakemi yerden yere vuran tek bir kişi bulamazsınız Trabzon'da. Bizimkiler ceza sahasının ne anlam ifade ettiğini çok iyi bilirler."

"2-3 TANE BEYİN (!) VAR"

Trabzonspor başkanı  Ağaoğlu, medya eleştirisini de şöyle özetledi: '' 'Bazı beyinler' diyeceğim, 'Beyin' demek ne derece doğru bilmiyorum. Beyin olsa aynı alışkanlıkları sergilemezler. Eskiden kalma alışkanlıklarını Trabzonspor'la içten içe olan ve hiç bitmeyen husumetlerini sürdürme çabasındalar. Öyle bitmeyen bir hesap var ki içlerinde. Bunlar 2-3 kişiden ibaret. Onların kim olduğunu da Türk spor kamuoyu biliyor.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak:Akşam

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER