Ahmet Ağaoğlu'ndan kötü haber !

Trabzonspor'un başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.Ağaoğlu; ''Gelirken gerçekleştirmek istediğimiz şeylerin hemen hemen hepsini teker teker gerçekleştirdik. 28 futbolcumuzun 10'u altyapıdan gelen futbolcular.''

Ahmet Ağaoğlu'ndan kötü haber !

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarının bir kısmı şu şekilde;

''9.5 milyon euro oyuncu satışı yaptık. 2.2 milyon euro transfer harcadık. Dolayısıyla 7.3 milyon euro civarında tasarruf sağladık. Kadro maliyetini 34 milyon euro'dan 25 milyon euro'ya çektik..

Bir hocaya inandık ayrıca. Bu takıma bu ruhu kazandıracağına emin olduğumuz bir hocayla yola çıktı. Bugün hangi oyuncuya sorarsanız sorun, hocaya karşı inanılmaz bir güven var. Takım içindeki birliktelik, beraberlik söz konusu. Bu da sahaya yansıyor.''

"GALATASARAY MAÇI FARKLIYDI"

Galatasaray maçı farklıydı. Her maç Galatasaray maçı gibi olur mu göreceğiz ama yıllardır benim hayalimde olan Trabzonspor buydu. Ben ne diyordum? Biz Trabzonluyuz! Hızlı konuşur, hızlı yemek yeriz, horunu hızlı oynarız ve futbolu da hızlı oynamalıyız.
.
"CİDDİ BİR ÖDEME SIKINTISI SÖZ KONUSU"

Her şey ekonomiye bağlı. Bugün oyuncu para karşılığında oynar. Çok ciddi bir ödeme sıkıntısıyla karşı karşıyayız.
.
Şu anda takım içindeki kenetlenme, hocaya olan inanç ve bu hava, biraz daha gider..

Ondan sonra da eğer ödemeler zamanında gerçekleşmezse futbolcu ve takım yönetime olan inancını kaybetmeye başlar.

"2023'E KADAR KULÜBÜN KASASINA BİR KURUŞ GİRMEYECEK"

Şampiyon da olsak, 2023'e kadar takımın kasasına bir kuruş para girmeyecek. Yapabileceklerimizin birçoğunu yaptık. Her şeyi denedik. Bakalım, yollar bizi nereye götürürse oraya gideceğiz.



Kaynak:Fotomaç
.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER