banner197

Ahmet Ağaoğlu’ndan önemli açıklamalar!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu’ndan önemli açıklamalar!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Nihat Özdemir hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmek için ellerinden gelen bütün çabayı gösterdiklerini belirten Ağaoğlu TFF Başkanı Nihat Özdemir’e uyarıda bulunduklarını ve kötü niyetinin olmadığını ifade ettiği açıklaması şu şekilde;

Bugünlerin yaşanacağını biliyorduk. Federasyon başkanımızı kurullar oluşmadan önce Trabzonspor olarak gerekli uyarıları yaptık. Bunu ilk defa açıklıyorum.

Kendisinin iyi niyetinden hiçbir zaman şüphemiz yok. Kulüplerin o liyakatte olunduğuna katılmak mümkün değil. Zaten öyle olsa bugün geldiğimiz 4'üncü haftada bu kadar ağır eleştiriler ve hakemler ile hakem kararları üzerinden gündem oluşturulması doğru ve hoş değil.

Doğabilecek sıkıntıları önceden uyarıyoruz ama 'Federasyon bize hep inanın, güvenin' diyor. Tabi güveniyoruz, inanıyoruz.

Ama kurullar oluşturulurken aynı hassasiyet ve düşünceyle oluşturulduğuna inanmıyorum. Ortada yapılan çok büyük hatalar var.

Ben iyi oynamadım diye hakem beni cezalandıramaz.  Herkes görevinin bilinci içerisinde olmalı. Yoksa bu işin içinden çıkamayız. Biz bu tartışmaların içinde olmak istemiyoruz. İşimize bakıyoruz.İfadelerini kullandı.

Kaynak: Asistanaliz 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER