Gomez’e 10 milyon euro

Bordo-Mavililer, Gustavo Gomez için Milan ile anlaştı... Oyuncuya ise yıllık 2.5 milyon Euro’dan 4 yıllık müthiş bir sözleşme teklif etti...

Gomez’e 10 milyon euro
Trabzonspor stoper transferi için geri sayıma geçti... Bordo-MavililerFenerbahçe'nin de transfer listesinde yer alan Gustavo Gomez için Milan ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. İtalyan gazeteleri, Milan'ın Trabzonspor'un teklifini bonservis bedeli ödeyeceği için kabul ettiğini yazdı. Bilindiği gibi Fenerbahçe oyuncuyla kiralık olarak anlaşmıştı. İtalyanlar, Bordo-Mavililer'in Gustavo Gomez'e yaptığı teklifi de duyurdu. Buna göre Trabzonspor, 4 yıllığına anlaşacağı 24 yaşındaki Gomez için kasasından 10 milyon Euro çıkaracak. Genç stoper her yıl için 2.5 milyon Euro'yu cebine indirecek.

JOSE SOSA'DAN DA VAZGEÇEMİYOR
Trabzonspor stoper transferinin yanı sıra 10 numara transferi için de Milan ile temasta... Eski Beşiktaşlı Jose Sosa için ısrarını sürdüren Karadeniz Fırtınası, 32 yaşındaki oyuncuyu renklerine katmak için yoğun çaba sarfediyor... Trabzonspor, Kucka transferinden sonra yakınlık kurduğu İtalyan kulübünden Sosa için de 'Olur' cevabı aldı. Ancak, Gustavo Gomez'de olduğu gibi Jose Sosa'dan da henüz net bir açıklama gelmedi..
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER