banner197

Hami Mandıralı KAP'a Bildirildi! Maaşı...

Trabzonspor'un efsane ismi 2. kez teknik direktörlük koltuğunda...

Hami Mandıralı KAP'a Bildirildi! Maaşı...

 Ersun Yanal, Lucescu, Juande Ramos... Trabzonspor’da gündeme çok teknik direktör geldi ama Başkan Muharrem Usta, tercihini Bordo-Mavililer’in efsanesi Hami Mandıralı’dan yana kullandı. Kurmaylarıyla birkaç gündür toplantılar gerçekleştiren Usta, kısa görev süresinde önemli izler bırakan, ‘dikine futbol’ felsefesini akıllara kazıyan Mandıralı ile dün sabah saatlerinde telefonla görüştü ve kendisini Trabzon’a davet etti.

‘Sana çok güveniyoruz’

Başkan Usta ile Mandıralı akşam saatlerinde buluştu ve el sıkıştı. Görüşmede Mandıralı’nın, “Benim hiçbir ön şartım yok. Her zaman söylediğimi bir kez daha söyleyeyim; göreve hazırım” sözleri Usta’yı etkiledi ve Bordo-Mavililer’in patronu, “Ekonomik olarak çok ciddi bir tabloyla ve UEFA açısından ciddi yaptırımlarla karşı karşıyayız. Elimizde çok iyi bir kadro var, bunun karşılığını verip, altyapıdan gelecek yeteneklerle yola devam etmeliyiz. Tabii ki burada yarışmaktan asla vazgeçmeden. Sana çok güveniyoruz” mesajlarıyla hocasına ‘hayırlı olsun’ dedi.

9. alıp 4. yapmıştı

Bugünden itibaren Beşiktaş maçının hazırlarında sahaya çıkacak olan Hami Mandıralı, daha önce de Mustafa Akçay’ın görevi bırakmasının ardından işbaşı yapmış, 9. sırada aldığı Trabzonspor’u sezon sonunda 4. sıraya oturtmuştu. Tüm kadro sıkıntılarına rağmen pozitif futbol ilkesinden vazgeçmeyen Mandıralı’nın oyunu tüm kamuoyunda takdir toplamıştı.

KAP'A BİLDİRİLDİ

Trabzonspor, Hami Mandıralı'yı takımın başına getirmesiyle ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bir açıklama yaptı ve konuyu resmiyete kavuşturdu.

Açıklamada şöyle denildi:


Profesyonel Futbol Takımımız teknik direktörlüğü konusunda Sayın Hami Mandıralı ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere bir buçuk yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre;Sayın Hami Mandıralı'ya aylık 100.000.TL ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER