Islıklanan Yusuf Yazıcı'ya yönetimden destek geldi!

Akhisar Belediyespor maçında oyundan çıkarken taraftarın ıslıkladığı Yusuf Yazıcı'ya Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin destek verdi.

Islıklanan Yusuf Yazıcı'ya yönetimden destek geldi!

Trabzonspor'un Akhisar Belediyespor'u 2-1 yendiği karşılaşmada beklentilerin altında kalan Yusuf Yazıcı, oyundan çıkarken taraftarlardan tepki görmüştü. Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Yusuf'a sahip çıktı.


Şahin, "Yusuf, A takıma katıldığı günden itibaren gerek kişiliği gerekse futboluyla ön plana çıkmayı başarmıştır. Trabzonspor'un olduğu kadar milli takımımızın da geleceği adına çok önemli bir oyuncudur" ifadelerini kullandı.

Haluk Şahin, Yusuf Yazıcı'ya Akhisarspor maçında tepki gösterilmesini doğru bulmadıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Son oynadığımız Akhisarspor maçında bir kısım taraftarımızın oyuncumuza gösterdiği tepki, bizi derinden üzmüştür. Unutulmamalıdır ki 22 yaşında olmasına rağmen bu oyuncumuz sorumluluktan asla kaçmamış, takımdaki eksikler nedeniyle taktığı kaptanlık pazubendinin hakkını da vermiştir. Futbolcularımız, sakatlık yaşayan oyuncularımız nedeniyle performanslarının da üzerine çıkmışlar, haliyle yorgunluk yaşamışlardır. Bu yorgunluk hem fiziksel hem de mental anlamda futbolcularımızı etkilemiştir. Bu gibi durumlarda taraftarlarımızın sadece Yusuf'a değil bütün oyuncularımıza sahip çıkması gerekiyor."

Yönetim kurulu olarak Yusuf Yazıcı'ya gereken desteği verdiklerini belirten Şahin, "Oyuncumuzla maçtan sonra görüşerek kendisine olan inancımızı yineledik. Erzurumspor maçında cezası nedeniyle oynayamayacak olan Yusuf, sonraki haftalarda yerini alıp, yine önemli işlere imza atacaktır." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER