İşte Abdülkadir Ömür'ün sahalara dönüş tarihi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan genç yıldız Abdülkadir Ömür formasına kavuşuyor.

İşte Abdülkadir Ömür'ün sahalara dönüş tarihi

Dizindeki sakatlık nedeniyle Almanya'da bir süredir tedavi gören Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür'ün tedavisi tamamlandı.

Bordo Mavili futbolcu Abdülkadir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yaşadığım saatlık sonrasında Eylül 2019 tarihinden bugüne ameliyatım ve tüm tedavi süreçlerimde bana sonsuz destek veren Ufuk Şentürk ve tüm ekibine Saim abime, Emre abime, Adnan abime, Neco abime, Cihan kardeşime ve ayrıca kulübüm Trabzonspor'a sonsuz teşekkürler." açıklamasında bulundu.

ABDÜLKADİR, SAHALARA NE ZAMAN DÖNECEK ?

Trabzonspor'un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Abdülkadir'in tedavisini yapan Doktor Ufuk Şentürk de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada genç orta sahanın rehabilitasyon sürecinde ileri derecede fiziki gelişim gösterdiğini ve Mart ayının başında sahalara dönmesini beklediklerini ifade etti.

Doktor Ufuk Şentürk yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi;  "Milli futbolcumuz Abdülkadir Ömür kardeşimin ameliyat sonrası rehabilitasyon sürecinin büyük bir kısmını başarılı bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız. Yaklaşık iki ay boyunca uyguladığımız ve beslenmesini de içeren kişiye özel rehabilitasyon programının her kısmını üstün istek ve azimle tamamlayan sporcumuz ileri derecede fiziki gelişim göstermiş genel kas yapısı sakatlık öncesi seviyesini dahi aşmıştır. Rehabilitasyon sürecinin 3-4 haftalık son kısmını kendi kulüp sağlık ekibiyle sahada geçirmek üzere bugün yanımızdan ayrılan sporcumuzun Mart başı itibarı ile müsabakalara dönmesini beklemekteyiz. Şahsıma ve ekibime gösterdiği güven sebebiyle Abdülkadir kardeşime teşekkür eder üstün başarılar dilerim."

Kaynak: Goal.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER