ŞEHRİ TERK ETTİ

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Cavanda, izinsiz olarak şehri terk etti. Angolalı futbolcu, düğününü gerekçe gösterdi.

ŞEHRİ TERK ETTİ

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda gelecek sezon kadroda düşünülmeyen ve kulüp bulmaları istenen oyuncular Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'nde antrenmanlarını sürdürürken, aldıkları yıllık ücretler nedeniyle takımdan ayrılmaya sıcak bakmıyorlar. Öte yandan Cavanda'nın izinsiz olarak şehirden ayrıldığı da öğrenildi.

NOTER TESPİTİ YAPILDI


Trabzonspor'un gelecek sezon hem sportif açıdan hem de mali tablo açısından kadroda düşünmediği oyuncular Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'nde yardımcı antrenör nezaretinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sefa, Yatabare, Musa ve Douglas sabah yapılan çalışmada yer alırken, kadro dışı bırakılan oyuncularla birlikte antrenmana çıkan Cavanda ise izinsiz olarak bugünkü antrenmana katılmadığı öğrenildi. Cavanda'nın düğünleri olduğu gerekçesiyle şehirden ayrıldığı belirtildi. Cavanda ile birlikte izinsiz olarak çalışmalara katılmayan oyuncularla ilgili olarak noter tespiti yaptırdığı da ifade edildi. 

KAYNAK:SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER