banner227

Serdar Gürler Ve Aminu Umar Trabzonspor'a Transfer Olacak Mı? Menajeri açıkladı..

Serdar Gürler'in ve Aminu Umar'ın menajeri, Trabzonspor'un iki oyuncuyla da ilgilendiğini doğruladı.

Serdar Gürler Ve Aminu Umar Trabzonspor'a Transfer Olacak Mı? Menajeri açıkladı..

Spor Toto Süper Lig'de geride bıraktığımız sezonu 16. sırada tamamlayarka küme düşen Başkent ekibi Osmanlıspor'un başarılı oyuncuları Serdar Gürler ve Aminu Umar hakkında Trabzonspor'a transfer olacağı yönünde iddialar vardı. Bu iddialara iki oyuncununda menajeri son noktayı koydu.

Serdar Gürler'in menajeri, Aminu Umar'ın Türkiye haklarının sahibi Erdem Karagöl, bir radyo programına açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar;

'İlk kez açıklıyorum'

"Serdar için bana teklifler geliyor yurtdışı ile ilgili oluyor. Burada önce kulübe gitmeleri lazım. Trabzonspor beni aradı ilk kez açıklıyorum fakat ben Osmanlıspor'a yönlendirdim. Serdar Gürler için Fransa ve İspanya'dan teklifler var onu söyleyeyim ama takım ismi veremem"

'Serdar için belirlenmiş 10 milyon gibi bir bedel yok'

"Takımının belirlediği hiçbir değer yok. 10 milyon gibi bir bedel konuşulmadı. Böyle bir durum yok önemli kesimler yazdı hem de böyle bir durum yok"

'Trabzonspor, Umar için de temas gerçekleştirdi'

"Her kulübün oyuncusu satılıktır hakkını bulduğu zaman ama beklemek lazım. Aminu Umar ile girişim oldu menajeri amcası. Trabzonspor ile temas oldu. Büyük sayılar konuşulunca kulüpler Osmanlıspor'a gidemedi"

Kaynak - Ajansspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER