banner197

Trabzonspor'da 7 futbolcu eşyalarını topladı

Sürpriz bir şekilde Olcay Şahan'ın sözleşmesini 1 yıl kısaltarak KAP'a açıklama yapan Trabzonspor'da sezon sonunda birçok futbolcuyla vedalaşılacak.

Trabzonspor'da 7 futbolcu eşyalarını topladı

Sezon başında yapılan transferden randıman alamayan bordo mavili kulüp en az 7 futbolcuyla yollarını ayırmaya hazırlanırken, bu futbolcuların maliyetlerinin çok yüksek olmaması başkan Ahmet Ağaoğlu'nun biraz da olsa yüreğine su serpiyor.

5 FUTBOLCUNUN SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR!

ZARGO VE AMİRİ'YE DE TAKIM ARANACAK!


Lig biter bitmez yeniden yapılanmaya gidecek olan Trabzonspor'da sözleşmeleri biten ve kiralık olarak gelen oyuncuların takımdan ayrılacak olmaları bordo mavili kulüpte taşları yerinden oynatacak. Ibanez-Kamil Ahmet Çörekçi-Ekuban-Olcay Şahan-Rodallega gibi tecrübeli futbolculara teşekkür etmeye hazırlanan başkan Ağaoğlu ve yönetimi yeni arayışlara koyulurken, Zargo Toure ve Amiri'nin istenen verimi vermemesi takımdan ayrılacak oyuncu sayısını 7'ye çıkarıyor.

Gelecek sezon yine alt yapıdaki genç yetenekleri a takıma kazandırmak için yoğun bir çaba sarfedecek olan Trabzonspor'da, yine yüksek maliyetli transferler yapılmayacak. Kaynak:Akşam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER