Trabzonspor'dan son dakika açıklaması!

Karadeniz ekibi Trabzonspor, 2-0'lık Galatasaray maçının ardından bazı futbolcuların eşlerine sosyal medyadan hakaret içerikli birçok mesaj atıldığını ifade edip, bu kişilerin tespit edilerek haklarında kanuni işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Trabzonspor'dan son dakika açıklaması!

Trabzonspor Kulübü sahasında Galatasaray ile oynadıkları ve 2-0 mağlup ayrıldıkları maçın ardından bazı futbolcularının eşlerinin sosyal medyada hedef alındığını duyurdu.

Futbolcu eşlerine sosyal medyada hakaret içerikli birçok mesajın atıldığını tespit ettiklerini belirten bordo-mavili ekip, söz konuşu kişiler hakkında yasal süreç başlatıldığını açıkladı.

İşte o açıklama:

Galatasaray karşılaşması sonrası bazı futbolcularımızın eşlerine, sosyal medya hesaplarından hoş olmayan, ahlakla ve insanlıkla bağdaşmayan cümleler kullanılarak çok ağır hakaretler edilmiştir. Öncelikle şunun bilinmesini isteriz ki; futbolcularımız ve aileleri kulübümüzün en değerlileridir. Saygı çerçevesi içerinde yapılan eleştirinin her türlüsüne açığız. Ancak taraftar kisvesi altında insanlık dışı kelimeler kullanarak, oyuncularımıza ve eşlerine hakaret edilmesine asla müsamaha gösteremeyiz. Bu olayları şiddetle kınadığımızı belirtirken, hukuk birimimizin söz konusu hesapları tespit ederek kanuni işlemlere başladığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kaynak: Fotomaç

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER